Bukmacher

Bet-at-home - Bonus

Co może zyskać nowy gracz w bet-at-home? Nie licząc sportowych emocji, dostaje także promocyjny bonus na start. Warunkiem otrzymania bonusa jest założenie konta gracza. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna, ale gracz musi być pełnoletni. Podczas rejestracji należy podać dokładne dane osobowe, które posłużą do weryfikacji gracza już przy pierwszej wypłacie wygranej. Pieniądze na swoim koncie zakładów sportowych można zdeponować poprzez przelew bankowy, kartę kredytową, portfele internetowe albo transfery pieniędzy. Jeśli tylko środki zostaną zaksięgowane na koncie gracza, otrzymuje on prawo do skorzystania z bonusu powitalnego.

Wartość bonusa sięga maksymalnie 350 złotych i stanowi 50 procent zdeponowanej sumy. Oczywiście gracz nie musi wykorzystać przysługującego mu bonusa, jeśli jednak chce wziąć udział w promocji to musi najpierw zatwierdzić realizację bonusu w zakładce „wpłata/wypłata”. Bonus aktywuje się zaraz po akceptacji gracza i wprowadzeniu kodu. Z bonusów 50 procent mogą korzystać wyłącznie ci gracze, którzy po raz pierwszy zarejestrowali się w serwisie bet-at-home i nigdy wcześniej nie obstawiali tutaj zakładów sportowych. Aktywacja bonusa promocyjnego musi nastąpić w przeciągu dziesięciu dni – po tym terminie gracz traci już prawo do korzystania z promocji dla nowych użytkowników.

Jeśli zaś gracz zdeponuje na swoim koncie sumę przekraczającą 700 złotych to wartość dopisanej wartości bonusa będzie równa 350 złotych. Wypłata bonusa jest możliwa dopiero wtedy, gdy całą kwotę razem z dopisanym bonusem obróci się cztery razy według minimalnej stawki kursowej. Jeżeli więc ktoś wpłacił na przykład na swoje konto 100 złotych (razem z bonusem będzie to 150 złotych), to przed wypłatą pieniędzy musi w sumie postawić na zakłady sportowe 600 złotych. Na jednego gracza przypada tylko jeden taki bonus.

Warto także odwiedzić legendarny portal bonusy24.pl w celu osiągnięcia lepszych promocji niż te dostępne na stronie. Wystarczy sprawdzić aktualne bonusy w Bet-at-home, aby wyjść z tej firmy bogatszym przynajmniej o kilkaset złotych. Warto odwiedzić bonusy24.pl także po to, aby znaleźć aktualny link do Bet-at-home. Często bowiem wielu graczom nie działa strona Bet-at-home.

Zarejestruj się!
Wszelkie prawa zastrzeżone dla bukmacher.net. Copyright 2011-2021.
projekt i wykonanie: Cymbał