Bukmacher

Bet-at-home - Opis

Założenie konta gracza w bet-at-home jest całkowicie darmowe i może to zrobić każdy, kto tylko ukończył 18 lat. Po rejestracji wystarczy zalogować się w panelu użytkownika i skorzystać z dostępnych opcji. Pierwszym krokiem do obstawiania zakładów jest oczywiście zasilenie konta zakładów sportowych odpowiednią sumą pieniędzy. Środki można przelewać na kilka sposobów, korzystając na przykład z tradycyjnego przelewu bankowego albo z karty kredytowej.

Potem wystarczy tylko wybrać dyscyplinę sportową i konkretne wydarzenie. Lista wszystkich dyscyplin znajduje się po lewej stronie. Po kliknięciu rozwija się kolejna lista z wszystkimi dostępnymi wydarzeniami w ramach jednej kategorii. Na ekranie widać najbliższe wydarzenia sportowe oraz aktualne kursy. Jeśli nie mamy pewności, jaki zakład będzie dla nas najkorzystniejszy, możemy skorzystać z pomocy. Przy każdym wydarzeniu wyświetla się tabelka z przydatnymi statystykami. Można się więc dowiedzieć, jak dany zawodnik czy drużyna radzi sobie w tym sezonie, ile rozgrywek przegrał lub wygrał czy w jakiej jest formie. Przebieg wszystkich wydarzeń można śledzić na żywo.

Obstawianie zakładów jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu się na stronie. Najpierw wybiera się wydarzenie sportowe, potem rodzaj zakładu. Przy każdym zakładzie wyświetla się aktualny kurs oraz wysokość możliwej wygranej w zależności od wysokości stawki. Wszystkie wyniki z ostatniego miesiąca można sprawdzić w osobnej zakładce – wybiera się z listy dyscyplinę sportową, formę rozgrywek oraz przedział czasu, który nas interesuje. W bet-at-home obowiązują minimalne limity stawek zakładów, a najwyższa wygrana na jednym zakładzie nie może przekroczyć 20 tysięcy euro. Wypłata wygranej powyżej równowartości dwóch tysięcy euro będzie wymagać potwierdzenia tożsamości gracza, ponadto bukmacher będzie przelewał wygrane pieniądze tylko na to konto, z którego wcześniej przelano środki na depozyt gracza.

Warto także sprawdzić profesjonalną recenzję Bet-at-home, która ciekawie opisuje historię tej firmy. Znajdziemy tam głośne upadki, a także sukcesy. Warto również skorzystać z bonusu powitalnego, który jest przyznawany każdemu nowemu graczowi.

Zarejestruj się!
Wszelkie prawa zastrzeżone dla bukmacher.net. Copyright 2011-2021.
projekt i wykonanie: Cymbał