Bukmacher

Bet365 - Bonus

Każdy użytkownik, który założy indywidualne konto w bet365 ma szansę na bonus powitalny. Prawo do bonusa zyskuje się już przy wpłacie 20 złotych. Bonus Bet365 będzie miał wartość 100% zdeponowanej na koncie sumy, ale nie większej niż 200 złotych. Rozliczenia nie muszą być w złotówkach, a wtedy wartość bonusu będzie przeliczona według aktualnego kursu – w każdej chwili można go sprawdzić na stronie bukmachera. Nowy gracz w bet365 na zakończenie rejestracji otrzyma 10-cyfrowy kod, który trzeba wprowadzić w panelu użytkownika przy wybranej ofercie promocyjnej – są one dostępne w zakładce „usługi”. Wypłata bonusu jest możliwa dopiero wtedy, jeśli gracz postawi całą sumę depozytu na dowolne wydarzenie sportowe trzy razy.

Z kolejnej promocji w bet365 będą mogli skorzystać zarówno nowo zarejestrowani użytkownicy, jak i starsi gracze. 100% bonusu otrzymują ci, którzy korzystają z usługi Komórka. Minimalna wysokość zakładu obstawionego przez telefon to cztery złote albo równowartość tej kwoty w innej walucie. Bonus będzie się równał 100 procentom kwoty, a górnym limitem wartości bonusa jest sto złotych. Po obstawieniu w komórce kwalifikującego się zakładu konieczne będzie uzyskanie kodu oferty – kod jest wysyłany na adres e-mail. Podobnie jak w przypadku bonusów dla nowych użytkowników, tak i tutaj otrzymany kod wpisuje się w odpowiednią zakładkę z wybraną promocją.

100% bonus piłkarski to z kolei oferta skierowana do tych graczy, którzy obstawiają wyniki meczów. Promocja obejmuje spotkania w ramach Ligi Mistrzów oraz Bundesligi, Premier League, Serie A i La Ligi. Bonus dotyczy zakładów akumulowanych zrobionych na co najmniej trzy wydarzenia. Jeśli gracz trafnie wytypuje wynik, kwota bonusu piłkarskiego zostanie dodana do zwrotów. Kibice piłki nożnej mogą również skorzystać z promocji dotyczącej spotkań, które zakończyły się remisem 0:0. Jeśli gracz obstawił dokładny wynik wybranego meczu piłkarskiego albo jego wynik do przerwy, to w przypadku, gdy mecz zakończy się bezbramkowym remisem zwracane są wszystkie przegrane zakłady.

Zarejestruj się!
Wszelkie prawa zastrzeżone dla bukmacher.net. Copyright 2011-2021.
projekt i wykonanie: Cymbał