Bukmacher

Rejestracja w Tobet

Wchodzimy na stronę koniecznie klikając - TUTAJ (wejście z tego linku przed rejestracją jest warunkiem uczestnictwa w konkursie "Liga Typerów", oraz otrzymania darmowych bonusów Tobet).

image png 1081-31

Teraz należy kliknąć w zielony przycisk "Zarejestruj się za darmo", który znajduje się w prawym górnym rogu. Jeśli kliknęliście w dobre miejsce, powinien wam wyskoczyć formularz rejestracyjny.


Krok 1 - należy wypełnić pola podając - swoją "nazwę użytkownika", dwukrotnie "email", oraz dwukrotnie "hasło", potem wymagane do zaznaczenia jest pole "ukończone 18 lat", pozostałe opcje nie są obowiązkowe.


Krok 2 - należy podać swoje dane osobowe - imię, nazwisko, płeć, państwo, adres zameldowania (ulica, numer domu, lub numer bloku/mieszkanie), miasto, kod pocztowy w formie 00-000, oraz telefon.


Krok 3 - wybieramy swoje pytanie pomocnicze i odpowiedź - będzie ona potrzebna przy ewentualnej utracie naszego hasła. Kolejnym krokiem jest podanie naszej daty urodzenia, oraz zaznaczenie pola, które oznacza, że zapoznaliśmy się z regulaminem serwisu.UWAGA! Istotnym elementem tej strony jest pole "Kod Promocyjny", które należy rozwinąć - w najgorszym wypadku otrzymamy darmowe 1 EURO.
Dostępne bonusy to: Darmowe 1 EURO (KOD: stawiajnaswoich), Bonus 3 EURO, od wpłaconego 1 EURO (KOD: 300bonus), Standardowy bonus 50% od wpłaty do 40 EURO - jest on przez nas rekomendowany (KOD: 50bonus).

Po wpisaniu kodu możesz aktywować swoje konto linkiem który dostałeś na maila - teraz możesz już w pełni korzystać z dobrodziejstw Tobet!

Dziękujemy za przebycie procesu rejestracji w Tobet - życzymy wysokich wygranych!

Zarejestruj się!
Wszelkie prawa zastrzeżone dla bukmacher.net. Copyright 2011-2021.
projekt i wykonanie: Cymbał