Bukmacher

William Hill - Bonus

Dla nowych graczy, którzy zdecydują się zarejestrować w William Hill, przygotowano bonus powitalny o wartości 25 funtów. Jak można go otrzymać? Pierwszym krokiem będzie oczywiście założenie darmowego konta gracza w William Hill – mogą to zrobić wszystkie osoby bez względu na miejsce zamieszkania, a jedyne, czego wymaga bukmacher, to ukończenie 18 lat. Zaraz po założeniu konta trzeba dokonać wpłaty i postawić zakład na co najmniej 10 funtów albo 10 euro.

Po zatwierdzeniu pierwszego zakładu, bukmacher udostępnia graczowi Darmowy Zakład o wartości sięgającej 25 funtów/euro. Każdy gracz, który zechce skorzystać z tej promocji, musi jednak wybrać taki zakład, gdzie kurs wynosi przynajmniej 1,5. Uwzględniane są za to różne typy zakładów (pojedyncze, zakłady systemowe, akumulatory) – przy zakładach łączonych kurs całkowity również musi mieć wartość minimum 1,5. Do promocji wliczane są także zakłady obstawiane w trybie live. Wysokość Darmowego Zakładu wynosi dokładnie tyle samo, ile pierwszy zakład gracza, pod warunkiem, że nie będzie to kwota większa niż 25 funtów lub euro.

Gracz musi wykorzystać przyznany Darmowy Zakład w przeciągu siedmiu dni od momentu jego otrzymania, potem bonus traci swoją ważność. Trzeba też pamiętać, że stawka Darmowego Zakładu nie jest zaliczana do wygranej. Aktywacji bonusa dokonuje się poprzez panel użytkownika, wpisując w formularzu rejestracyjnym przyznany kod promocyjny (dla nowych graczy jest to kod PL25). Polscy gracze korzystający z tej promocji muszą mieć konto prowadzone w funtach szterlingach albo w euro, ponieważ bonus nie jest rozliczany w złotówce. Swojego bonusa gracz nie może przekazać innej osobie zarejestrowanej w serwisie, wykluczone jest także wykorzystywanie kwoty bonusa w innych grach.

Zarejestruj się!
Wszelkie prawa zastrzeżone dla bukmacher.net. Copyright 2011-2021.
projekt i wykonanie: Cymbał